Home Parasailor Racen en Cruisen
Racen & Cruisen PDF Afdrukken E-mailadres

ImageRacen

De Parasailor is officieel toegelaten als wedstrijdzeil in alle IRC klassen en tevens in de ORC-club vanaf seizoen 2006. Er is een speciale racevariant verkrijgbaar, die met slechts kleine concessies aan de levensduur, ook bij zeer veel wind een perfect profiel garanderen. Hiervoor worden zeer inelastische materialen gebruikt. Als stormspinnaker is de Parasailor onverslaanbaar!

De winst van de "4 YOU 2" in de Rosenregatta van 2005 met de Parasailor is dan ook voor ons geen verrassing.

Cruisen

Volgens de wereldberoemde Duitse zeiler Bobby Schenk "hoort de Parasailor als standaarduitrusting aan boord van een zeiljacht". Hij kan het weten; hij is met de Parasailor de halve wereld rond gezeild en op de klassieke passaattrajecten was het wekenlang het enige zeil wat hij gebruikte!

De aƫrodynamisch geoptimaliseerde Parasailor is, in combinatie met de slurf zeer eenvoudig te gebruiken. Bij het bergen wordt de vleugel snel en doeltreffend 'ontlucht' voor nog meer gemak.

Het grote gebruiksgemak, de brede inzetbaarheid, de veiligheid, de duurzaamheid en het grotere vaarcomfort hebben er toe geleid dat al talloze jachten de Parasailor als universeel ruimwindszeil gebruiken. Van de ongeveer 200 deelnemers aan de ARC 2005 en 2006(Gran Canaria - St. Lucia gebruikte al meer dan 10% de Parasailor!

In 2007 waren er al 37 schepen met een Parasailor van de 235 deelnemers, evenals in 2008 en 2009..Wanneer volgt u?

Neem informatie en proefvaarten  gerust contact met ons op!

Volgende: informatieve filmpjes.. 

 

Copyright © 2010 Bomarine